Rolety > Ochrona przed nadmiernym nasłoniecznieniem i hałasem, bezpieczeństwo oraz wygoda użytkowania.


ROLETY mogą występować jako rolety nadstawne – trwale zespolone z oknem przed montażem i wstawiane w otwór jednocześnie z nim, oraz natynkowe, montowane niezależnie od stolarki okiennej i drzwiowej bezpośrednio do muru. Każda ROLETA zbudowana jest z ocieplonego pancerza, czyli płaszca osłonowego oraz prowadnic i puszki rolety. Wszystkie te elementy mogą być wykonane z PCV lub aluminium, a dobór materiału determinowany jest w pierwszej kolejności przez wielkość otworu w murze i jego usytuowanie w budynku. Rolety mogą być sterowane ręcznie (za pomocą zwijacza taśmowego lub korby) albo elektrycznie. W tym drugim przypadku z wałkiem zintegrowany jest silnik, który dodatkowo może być wyposażony w odbiornik radiowy umożliwiający zdalne sterowanie roletą. Przy wyborze wariantu ze sterowaniem elektrycznym inwestor musi dodatkowo doprowadzić do rolety instalację elektryczną. Zarówno pancerze rolet, jak i puszki oraz prowadnice dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej, pozwalającej skutecznie ożywić elewację budynku, albo dopasować Roletę do zamontowanej stolarki okiennej.

ROLETY doskonale sprawdzają się jako dodatkowe elementy osłonowe, zwiększając ponadto parametry izolacyjności cieplnej zamontowanych w budynku okien i drzwi.


Naszą główną specjalnością jest krótka i profesjonalna realiacja zleceń, rolet. Oferujemy rolety w atrakcyjnych cenach, profesjonalną obsługę. Nasza oferta stale się rozwija, a nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście do klienta sprawiają, że jesteśmy najbardziej cenioną i rozpoznawalną firmą z tej branży na terenie Katowic i całego Śląska. Przekonaj się jak bardzo korzystny może być zakup rolet u nas!