O nasWizja

Wytrwale realizujemy nasze aspiracje i cele, którymi jest stały rozwój i sprzedaż wysokiej klasy produktów, dlatego też starannie dobieramy asortyment, stawiając wysokie wymagania co do nowoczesności i niezawodności.


Pasja

Firma WIST – OKNA prowadzi działalność od 1999 roku. Praca jest dla nas wyzwaniem, które mobilizuje do większego zaangażowania i odwagi we wprowadzaniu zmian. Sprzedając produkty najwyższej jakości firma wyrobiła sobie doskonałą renomę począwszy od sprzedaży, poprzez montaż jak również podczas obsługi po sprzedażowej.


Innowacja

Innowacyjność rozwiązań stosowanych w stolarce okiennej i drzwiowej, często związana jest z energooszczędnością, a tym samym z poprawą parametrów termicznych konstrukcji. Znamy rynek i wyznaczamy jego kierunki. Każdy proces i każde zadanie są dokładnie przemyślane i zrealizowane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Posiadamy wiele certyfikatów potwierdzających jakość naszych usług.


Zaufanie

Zaufanie, którym darzą nas Klienci jest dla nas największą satysfakcją dlatego też z naszych usług skorzystały już setki osób prywatnych oraz firm co procentuje ciągłym rozwojem.


Kompetencje

Nasze produkty wyposażone są we wszystkie niezbędne elementy stanowiące o ich funkcjonalności, bezpieczeństwie i ekonomii. Oferujemy każdemu odbiorcy rozwiązanie odpowiadające jego indywidualnym potrzebom oraz wsparcie techniczne. W naszym salonie posiadamy ekspozycję, gdzie możecie Państwo zobaczyć oferowane przez nas okna, drzwi, rolety.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z interesującym Państwa asortymentem oraz do kontaktu z naszym biurem handlowym.